مینوفام

ست اداری چیست؟

ست اداری شامل طراحی و چاپ چندین مجموعه مانند پاکت نامه ، سر برگ ، کارت ویزیت ، فولدر ، فلایر و… می‌باشد. نکته مثبت استفاده از ست اداری طراحی یکنواخت تمامی این مجموعه‌ها است به طوری که زمانی که یک فرد وارد سازمان شما میشود رعایت برندینگ و استفاده از یک طراح یا تیم طراحی را کاملا حس خواهد کرد. نکته‌ای که باید به آن توجه شود آن است که استفاده از یک لوگو خوب قبل از طراحی ست اداری امری ضروری است زیرا لوگو در تمامی قسمت های ست اداری قرار می‌گیرد.

مزیت استفاده از ست اداری

زمانی که شما سوار یک ماشین لوکس می‌شود حتما متوجه خواهید شد که از کوچکترین اجزا تا قسمت های مهم و بزرگ همگی با هم همخوانی دارند و این همخوانی بصری باعث ایجاد حس بهتر در شما می‌شود.

حال تصور کنید شما به عنوان یک مشتری یا مدیر سازمان وارد یک شرکت می‌شوید ، از زمان ورود به سازمان تا نشستن در اتاق انتظار و ملاحظه بروشور ها و کاتالوگ ها و یا شروع مذاکرات با اعضای شرکت و در اختیار گذاشتن فولدر و فلایر ها و در نهایت دادن یک کارت ویزیت و یا فاکتور به شما… همگی دارای یک هارمونی خاص می‌باشند و این هارمونی باعث ایجاد حس اعتماد بیشتر در نظر شما می‌شود و دقیقا مهمترین ویژگی‌ست اداری ایجاد اعتماد و متمایز کردن شما از دیگران است.

 

تبلیغات شیراز

ست اداری شامل چه اقلام یا مواردی می‌باشد ؟

طراحی و چاپ ست اداری، مایحتاج اولیه‌ی یک کسب‌وکار است. ست اداری علاوه بر معرف شما بودن، تبلیغ‌ کننده‌ ی برندتان هم است.

درمبحث برندسازی توسط طراحی لوگو و ست اداری اولین قدم انتخاب یک رنگ سازمانی است که ذهن مخاطبین با دیدن آن رنگ، اندکی به سمت شما معطوف شود و تمام ست اداری و ابزارهای تبلیغاتی شما قابل تشخیص باشند.

طراحی و چاپ ست اداری شامل اقلام فراوانی است که ما به تعدادی از اجزای آنها در این مطلب اشاره می‌کنیم:

طراحی و بازسازی لوگو
کارت ویزیت
سربرگ A4 و A5
پاکت A4 و A5
پاکت نامه (ملخی)
پاکت “CD”
یادداشت
فولدر یا پوشه
اسناد ارتباطی داخلی
قبوض، پرداخت، ورودی، خروجی
و همچنین ابزارهای تبلیغاتی اداری جهت بهبود کسب و کار :

بروشور
کاتالوگ
تقویم و استند
پوستر
بسته‌بندی محصولات
صرف نظر از اینکه کسب ‌و کار شما چقدر بزرگ یا کوچک است، حیاتی‌ست که همکاران تجاری خود را همان‌گونه که به مشتریان تبلیغ می‌کنید، بشناسانید و این امر میسر نخواهد شد مگر با طراحی و چاپ ست اداری حرفه‌ای.

طراحی و چاپ ست اداری شامل هرآنچه که تصویری از برند شما ارائه دهد است. برای اینکه نتیجه بهتری از طراحی و چاپ ست اداری بگیرید بهتر است به چند نکته زیر دقت کنید:

طراحی لوگو، بازسازی لوگو
لوگو یک نماد گرافیکی است که می‌تواند به صورت تصویر، نوشتاری (تایپوگرافی) یا ترکیبی از هر دو باشد.

لوگو یا همان آرم، هسته‌ی اصلی و مرکزی برند و تبلیغات شما است و پایه و اساس آنها از لوگو نشاٌت می‌گیرد.

رنگ سازمانی
رنگ سازمانی شما برگرفته از رنگی که در طراحی لوگو استفاده می‌کنید یا بالعکس است. معمولاً رنگ‌های سازمانی یک یا دو رنگ هستند. مطمئن شوید در طراحی و بازسازی لوگو، گرافیست کد رنگ‌های سازمانی شما را در فرمت‌های رنگی مختلف مانند: “Pantone”، “CMYK” و… تحویل شما دهد.